ضخامت سنج التراسونیک DM5

ضخامت سنج التراسونیک DM5

  Ultrasonic Thickness Gauge DM5E
   

دستگاه ضخامت سنج التراسونیک مدلDM5 ساخت WAYGATE / KRAUTKRAMER


دستگاه ضخامت سنج التراسونیک کرات کرامر مدل  DM5Eبا دقت بسیار بالا
دستگاه DM5 نیز مانند سایر دستگاه های ساخت کمپانی GE / Krautkramer دارای مدل‌های و تنوع مختلف می‌باشد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و قیمت دستگاه ضخامت سنج می توانید کاتالوگ دستگاه را از بخش مربوطه دانلود نموده یا با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

این شرکت طی پنج سال گذشته بیش از 100 نوع از دستگاه های ساخت شرکتGE/Krautkramer  را به صنایع مختلف فروخته و تنها شرکتی است که خدمات پس از فروش واقعی به دستگاه‌های مارک Krautkramer در ایران ارائه می‌نماید. ضخامت سنج التراسونیکDM5E  سری جدید ضخامت سنج‌های شرکتGE  بوده که برای خطوط لوله، لوله‌های فشار و مخازن در صنعت نفت و گاز به کار برده می‌شود. این ضخامت سنج اولتراسونیک به جهت طراحی منحصر به فردش دارای صفحه کلیدی می‌باشد که مانع دخول آب و ضد گرد و غبار می‌باشد.


جهت دریافت کاتالوگ ضخامت سنج التراسونیک DM5 کلیک نمایید

لینک دانلود کاتالوگ محصول ضخامت سنج التراسونیک DM5


بدنه مقاوم در همه نسخه‌ها مشترک است. وزن آن تنها 223 گرم است، از جمله باتری‌های
AA آن که تا 60 ساعت کار می‌کنند. دارای یک صفحه نمایش داده LCD است که دارای نور پس زمینه است تا در همه شرایط نوری قابل مشاهده باشد. صفحه کلید غشایی مهر و موم شده، ضد آب و ضد گرد و غبار است که دارای حداقل کلیدهای عملکردی و کلیدهای جهت دار است. پیمایش از طریق منوها ساده و شهودی است. این دستگاه دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها، از جمله ضبط حداقل/حداکثر، تولید B-Scan ، آلارم و اندازه گیری ضخامت دیفرانسیل است تا امکان مقایسه فوری بین ضخامت اندازه گیری شده و اسمی را فراهم کند.


سری های عرضه شده توسط شرکت سازنده:
 :DM5 Basic «« دارای مود Min/Max ،   B-Scan

 :DM5E «« DM5E تمام ویژگی های DM5E Basic را در خود جای داده است، اما حالت عملکرد DUAL MULTI را نیز ارائه می‌دهد. در این ضخامت سنج‌های خوردگی از Waygate Technologies استفاده شده است، در این مدل ضخامت سنج نیازی به برداشتن پوشش در نقطه اندازه گیری نیست و در زمان و هزینه صرفه جویی می‌شود. کاربران می توانند در این زمینه از DM5E Basic به DM5E ارتقا دهند.
 :DM5E DL ««
DM5E DL مشابه DM5E است اما دارای یک دیتالاگر داخلی است. این سری از ضخامت سنج علاوه بر اینکه قابلیت ضخامت سنجی از روی روکش و پوشش را دارد، قابلیت ذخیره تا 50.000 ضخامت خوانده شده را هم دارد. فایل‌ها را می‌توان با استفاده از پورت Mini USB به رایانه منتقل کرد. همچنین می‌توان فایل‌ها را مستقیماً از طریق مایکروسافت اکسل وارد کرد. هر دو نسخه اصلی و استاندارد برای تبدیل شدن به نسخه های DL
قابل ارتقا هستند.

دستگاه ضخامت سنجی از روی پوشش


همه نسخه‌های DM5E دارای صفحه کلیدی راحت هستند که برای استفاده بازرسین بسیار مناسب بوده. کلید حالت،یک کلید کالیبراسیون/ روشن/ خاموش، دو کلید پیکان عملکردی برای فعال کردن و تنظیم کنترل عملکردی و چهار کلید پیکان برای تنظیم مقادیر پارامترها و برای پیمایش در منوی تک سطحی بصری. صفحه کلید امکان دسترسی به تمام حالت‌های کالیبراسیون، تنظیم و نمایش اندازه گیری ابزار را فراهم می کند. در نسخه DL ، حالت نمایش فایل به کاربران امکان می‌دهد ضخامت‌های خوانده شده را در فایل‌ها ایجاد و ذخیره کنند. تمام کالیبراسیون‌ها بر اساس منو انجام می‌شود و به دلیل خوانا و روان بودن منو کاربران به آسانی می‌توانند از منوی دستگاه استفاده کنند. در بخش تنظیمات می‌توان تعداد خوانده‌های مشخصی را تعیین کرد تا بعد از رسیدن به آن تعداد به شما آلارم دهد.

در صورتی که برای دستگاه Krautkramer  یاGE  خود به دنبال قطعات یدکی و یا لوازم جانبی هستید حتما با این شرکت به شماره 88685297-021 تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارکرد دستگاه به مقالهدستگاه ضخامت سنج التراسونیک چیست""مراجعه فرمایید .  ضخامت سنج التراسونیک DM5
 
 

  
 محصولات مرتبط
Related Products
  ضخامت سنج زیرآب Tritex MG 3000

  ضخامت سنج التراسونیک Tritex MG 5600

  ضخامت سنج التراسونیک Tritex MG 5700

  ضخامت سنج اولتراسونیک کراتکرامر DMS GO